Skupiny

Dlouhodobý divadelní kurz s profesionálními lektory pro všechny od 15 let. Přihlásit se můžete podle věku do několika skupin – divadelních souborů. Práce v souborech je kontinuální během celého školního roku s příležitostnými specializovanými workshopy a vždy směřuje k vytvoření divadelní inscenace.

Skupina 15-18 let

Stát na jevišti, bavit se a tvořit.

Středa 18:00 – 20:00, vede Denča (kód skupiny 202)

Čtvrtek 16:00 – 18:00, vede Eva (kód skupiny 204)

Studuješ na střední škole nebo končíš základku? Panikaříš z vystupování před lidmi a chceš to změnit? Chtěl bys studovat divadelní obor a připravovat se na přijímačky s lektory, kteří vystudovali JAMU? Máš téma, pro které hledáš umělecké vyjádření? Nebo je divadlo tvým snem a chceš si to zkusit s profesionálním vedením? Odpověděl jsi aspoň na jednu otázku ANO? Tak pojď tvořit divadlo s námi. Chce to jenom trochu odvahy, otevřenosti a chuti zahodit fráze jako: to nejde nebo to je trapné. Neboj se výzvy, neměj strach bavit se a tvořit… Divadlo je nakažlivé!

Členský příspěvek za pololetí je 2300 Kč.

Možnost sponzorského příspěvku. Chceme zpřístupnit naše aktivity i lidem, kteří si nemůžou dovolit členský příspěvek v plné výši. Chceme tvořit kvalitní inscenace, do kterých občas potřebujeme koupit i nákladnější rekvizity. Chcete nám s tím pomoct? Máme systém sponzorského příspěvku. Přispějte částkou libovolně vyšší, než byste zaplatili standardně a napište do komentáře k platbě „sponzorský členský příspěvek“ a jméno člena. Společně se pak domluvíme, komu svým darem pomůžete, nebo co pro naše divadlo pořídíte. Pokud nevíte, jakou sumu zvolit, námi doporučovaná částka je 4000 Kč.

Online přihláška

Skupina 19+

Od první hry po plnohodnotnou inscenaci.

Úterý 18:00 – 20:00, vede Eva (kód skupiny 201)

Čtvrtek 18:00 – 20:00, vede Eva (kód skupiny 203) – OBSAZENO

Projděte si s námi celým procesem přípravy divadelní inscenace: od hereckého tréninku ve skupině, hledání tématu a předlohy, podílení se na scénáři, až po samotné zkoušení a hraní v záři divadelních světel. Aktivní odpočinek, probuzení přirozené hravosti a kreativity, zlepšení komunikačních dovedností a vnímání vlastního těla jsou přirozenými vedlejšími účinky tvorby divadla. Nepotřebujete předchozí zkušenosti, jenom chuť a odvahu zkoumat hranice vlastní komfortní zóny. Pod profesionálním vedením od první seznamovací hry až po plnohodnotnou inscenaci. Divadlo je nakažlivé!

Členský příspěvek za pololetí je 3200 Kč / 2800 Kč (studentský)

Možnost sponzorského příspěvku! Chceme zpřístupnit naše aktivity i lidem, kteří si nemůžou dovolit členský příspěvek v plné výši. Chceme tvořit kvalitní inscenace, do kterých občas potřebujeme koupit i nákladnější rekvizity. Chcete nám s tím pomoct? Máme systém sponzorského příspěvku. Přispějte částkou libovolně vyšší, než byste zaplatili standardně a napište do komentáře k platbě „sponzorský členský příspěvek“ a vaše jméno. Společně se pak domluvíme, komu svým darem pomůžete, nebo co pro naše divadlo pořídíte. Pokud nevíte, jakou sumu zvolit, námi doporučovaná částka je 4000 Kč.

Online přihláška

Nabízíme také:

Individuální umělecký přednes

Recitace, předmět, interpretace. Texty, básně, próza. Hlasová a artikulační cvičení, technika řeči a přednesu. Chceš i něco navíc? Stačí přijít. Časově vychází přibližně půl hodiny na člověka. Počet účastníků je ale kapacitně omezen.

Pátek v čase 14.00 – 18.00

Přihlášku naleznete v dokumentech.

Při platbě obou pololetí zároveň do 10. října je cena zvýhodněna o 10 %. Nabídka platí pro všechny věkové skupiny.