Skupiny

Dlouhodobý divadelní kurz s profesionálními lektory pro všechny od 15 let. Přihlásit se můžete podle věku do několika skupin – divadelních souborů. Práce v souborech je kontinuální během celého školního roku s příležitostnými specializovanými workshopy a vždy směřuje k vytvoření divadelní inscenace.

 

Skupina 15-18 let

Stát na jevišti, bavit se a tvořit.

Středa 18:00 – 20:00, vede Denča

Čtvrtek 16:00 – 18:00, vede Eva

Studuješ na střední škole nebo končíš základku? Panikaříš z vystupování před lidmi a chceš to změnit? Chtěl bys studovat divadelní obor a připravovat se na přijímačky s lektory, kteří vystudovali JAMU? Máš téma, pro které hledáš umělecké vyjádření? Nebo je divadlo tvým snem a chceš si to zkusit s profesionálním vedením? Odpověděl jsi aspoň na jednu otázku ANO? Tak pojď tvořit divadlo s námi. Chce to jenom trochu odvahy, otevřenosti a chuti zahodit fráze jako: to nejde nebo to je trapné. Neboj se výzvy, neměj strach bavit se a tvořit… Divadlo je nakažlivé!

Členský příspěvek za pololetí je 2300 Kč.

Možnost sponzorského příspěvku. Chceme zpřístupnit naše aktivity i lidem, kteří si nemůžou dovolit členský příspěvek v plné výši. Chceme tvořit kvalitní inscenace, do kterých občas potřebujeme koupit i nákladnější rekvizity. Chcete nám s tím pomoct? Máme systém sponzorského příspěvku. Přispějte částkou libovolně vyšší, než byste zaplatili standardně a napište do komentáře k platbě SPONZOR. Společně se pak domluvíme, komu svým darem pomůžete, nebo co pro naše divadlo pořídíte. Pokud nevíte, jakou sumu zvolit, námi doporučovaná částka je 4000kč.

 

Skupina 19+

Od první hry po plnohodnotnou inscenaci.

Úterý 18:00 – 20:00, vede Eva

Čtvrtek 18:30 – 20:30, vede Eva

Projděte si s námi celým procesem přípravy divadelní inscenace: od hereckého tréninku ve skupině, hledání tématu a předlohy, podílení se na scénáři, až po samotné zkoušení a hraní v záři divadelních světel. Aktivní odpočinek, probuzení přirozené hravosti a kreativity, zlepšení komunikačních dovedností a vnímání vlastního těla jsou přirozenými vedlejšími účinky tvorby divadla. Nepotřebujete předchozí zkušenosti, jenom chuť a odvahu zkoumat hranice vlastní komfortní zóny. Pod profesionálním vedením od první seznamovací hry až po plnohodnotnou inscenaci. Divadlo je nakažlivé!

Členský příspěvek za pololetí je 3200 kč / 2800 kč (studentský)

Možnost sponzorského příspěvku! Chceme zpřístupnit naše aktivity i lidem, kteří si nemůžou dovolit členský příspěvek v plné výši. Chceme tvořit kvalitní inscenace, do kterých občas potřebujeme koupit i nákladnější rekvizity. Chcete nám s tím pomoct? Máme systém sponzorského příspěvku. Přispějte částkou libovolně vyšší, než byste zaplatili standardně a napište do komentáře k platbě SPONZOR. Společně se pak domluvíme, komu svým darem pomůžete, nebo co pro naše divadlo pořídíte. Pokud nevíte, jakou sumu zvolit, námi doporučovaná částka je 4000kč.

 

Nabízíme také:

Individuální umělecký přednes

Recitace, předmět, interpretace. Texty, básně, próza. Hlasová a artikulační cvičení, technika řeči a přednesu. Chceš i něco navíc? Stačí přijít. Časově vychází přibližně půl hodiny na člověka. Počet účastníků je ale kapacitně omezen.

Pátek v čase 14.00 – 18.00

Přihlášku naleznete v dokumentech.

Při platbě obou pololetí zároveň do 10. října je cena zvýhodněna o 10 %. Nabídka platí pro všechny věkové skupiny.